Jak skutecznie szukać pracy? Bezpłatne szkolenie w Radzionkowie

30 stycznia o godz. 10.00 w siedzibie Młodzieżowego Centrum Kariery w Radzionkowie przy ul. Kużaja 19 odbędzie się bezpłatne szkolenie, organizowane przez Grupę Profesja, skierowane do osób bezrobotnych zamieszkujących gminę Świerklaniec. Na szkolenie można zapisać się do 25 stycznia 2019 r.

Szkolenie ma charakter warsztatowy, ilustrowany przykładami z codziennego życia. Uczestnicy w trakcie ćwiczeń sami wypracowują rozwiązania, których przydatność analizują z trenerem, Patrycją Dziubą. Celem warsztatów jest zdobycie wiedzy z zakresu odpowiedniej autoprezentacji oraz skutecznych sposobów szukania pracy. Warsztaty potrwają maksymalnie dwie godziny. Aby wziąć w nich udział, należy mieć ukończone 30 lat i być bezrobotnym mieszkańcem gminy Świerklaniec. Na szkolenie obowiązują zapisy u organizatorów: Młodzieżowe Centrum Kariery – 32 388 71 46, Grupa Profesja - 575 888 964.
Trener: Patrycja Dziuba - specjalizuje się w realizacji sesji szkoleniowych z zakresu: inteligencji emocjonalnej, efektywnej komunikacji, motywacji, radzenia sobie ze stresem i określenia celów rozwoju. Swoją pracę opiera na dwóch filarach: dynamice procesu grupowego oraz narzędziach podejścia poznawczo-behawioralnego, co pozwala na natychmiastowe wykorzystanie zdobytej wiedzy oraz wdrożenie zmian w swoje życie. Od wielu lat buduje doświadczenie i zdobywa wiedzę z różnorodnymi grupami społecznymi, które utwierdzają ją w przekonaniu, że zmiana możliwa jest na każdym etapie naszego życia. Absolwentka psychologii o specjalności psychologia kliniczna oraz psychologia pracy i organizacji, a także socjologii o specjalności praca socjalna i ekonomia społeczna. Aktualnie jako doktorantka w Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego zajmuje się tematyką tożsamości.

Budżet partycypacyjny

Gospodarka odpadami

facebook

Projekty unijne

Poświadczenie Skutecznego Użytkownika

 

CAF dla Gminy Świerklaniec