Pożegnanie odchodzącego na emeryturę wieloletniego Dyrektora SPZOZ w Świerklańcu Pana Wojciecha Maruszewskiego

Podczas L sesji Rady Gminy Świerklaniec, 26 października 2017 r., przedstawiciele naszego samorządu, pożegnali odchodzącego na emeryturę wieloletniego Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świerklańcu Pana Wojciecha Maruszewskiego.
Były podziękowania, kwiaty i łzy wzruszenia.

 

Ze świerklaniecką służbą zdrowia, Pan Wojciech Maruszewski, związany był przez 34 lata. Początkowo jako lekarz, a od 1989 r. już jako Kierownik w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Świerklańcu. W roku 2000, uchwałą Rady Gminy Świerklaniec, powołany został na stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Świerklańcu. Swoją misję wykonywał z pełnym zaangażowaniem i dbałością, aby usługi medyczne świadczone w Gminie były na najwyższym poziomie.

Wójt Gminy Świerklaniec Pan Marek Cyl, Przewodniczący Rady Gminy Pan Jerzy Siwy oraz Radni Rady Gminy Świerklaniec złożyli na ręce odchodzącego na emeryturę Pana Wojciecha Maruszewskiego serdeczne podziękowania za wieloletni trud i wysiłek włożony w owocne zarządzanie SPZOZ – em w Świerklańcu i w zapewnienie opieki lekarskiej wszystkim tym, którzy przez wszystkie lata Jego praktyki, z niej skorzystali oraz życzyli zdrowia, miłych wspomnień z pracy zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz spełnienia marzeń.

Budżet partycypacyjny

Gospodarka odpadami

facebook

Projekty unijne

Poświadczenie Skutecznego Użytkownika

 

CAF dla Gminy Świerklaniec